Witaj na CombatCraft

To miejsce, w którym zanurzysz się w niezwykłych przygodach w gronie ludzi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty!

Technik serwera minecraft

Poszukujemy technika do pomocy przy ustawianiu serwera minecraft, jeżeli jesteś zainteresowany więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

Szukamy ludzi do pomocy!

Chciałbyś zostać częścią wspólnoty CombatCraft? Zarejestruj się już teraz! :)

DISCORD

Chcesz się skontaktować szybko z nami, lub potrzebujesz kanału głosowego? Odwiedź nasz Discord TUTAJ

Serwer Minecraft - PIWNICA

Kup V.I.P i wspomóż nasz serwer :)

Ogloszenie #2

Lorem ipsum #2

Ogloszenie #3

Lorem ipsum #3

Ogloszenie #4

Lorem ipsum #4

This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Udało się uzbierać 0% Na opłacenie serwera MC ..
Opłacenie serwera MC na kolejny miesiąc (Pomoc jest opcjonalna, nikogo nie zmuszamy) :)

Permisje, zbiór
Witam

Skończyłem zbierać wszystkie permisje do pluginów.
Jest tego sporo każdy może sobie sprawdzić, plik z treścią jest w załączniku.
Do otwarcia pliku potrzeba programu np. NotePad++, który jest darmowy.
Sądzę, że nie wszystkie permisje trzeba dodawać do rang, bo nie są przydatne,
trzeba wybrać z tej listy tylko te, które będą potrzebne.

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku Rolleyes

Lolan

Załączone pliki
.zip   PermyAll.zip (Rozmiar: 13.97 KB / Pobrań: 8)

[Obrazek: sygn.png] [Obrazek: pandag50.gif]

Podzękowanie dane przez:
Super, wzajemnie i dzięki wielkie lolek!
[Obrazek: giphy.gif]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae    
Podzękowanie dane przez:
Serwus Smile 

Sprawa wygląda tak że 3 dni mi to zajeło ale ukończyłem wszystkie permisje, trzeba je tylko skopiować i wkleić do pliku na serwerze. Tongue

W pliku zip jak go wypakujesz bedziesz miał 4 pliki:

GOTOWE Permisje - W tym pliku są permisje poszczególnej rangi na serwerze. Jedyne co masz zrobić to je skopiować i dodać tam gdzie trzeba w permisjach serwera.

Permisje - Zaznaczone - To jest ten plik który ty dodałeś na forum z listą wszystkich permisji pluginów na serwerze. Jak będziesz widział taki znak: \\**ZROBIONE**// to znaczy że ta permisja została już dodana jakiejś randze, czyli ogólnie została już wykorzystana i przypisana.

Informacje dodatkowe o permisjach - Tutaj są dodatkowe informacje które powinieneś znać. Przykładowo jakie ranki trzeba dodać, lub skonfigurować.

Dodatkowe Funkcje Vip - Tutaj są jakie przywileje ma vip na podstawie dodanych permisji tej randze.

==================================================================================================
Kolejna sprawa, jak wiesz mamy kilka rang na minecrafcie od giermka do legendy. Zrobiłem tak że każda ranga bedzie miała dostęp do innego "Kit" czyli ekwipunek przypisany do każdej rangi jako bonus.
essentials.kits.[kitname] <---- Ta permisja została dodana przy każdej randze.
tam gdzie pisze Kitname, to ma być Nazwa rangii, czyli na przykład 'essentials.kits.[giermek]', i tak zostało to dodane każdej randze w permisjach. jedyne co trzeba zrobić to stworzyć takie ekwipunki (commenda /kit [nazwa kit] na serwerz), przedyskutować jakie itemy można dać graczowi i zachęcić go żeby wspinał się w hierarhii rang serwera i otrzymywał to coraz lepsze przedmioty (oczywiscie raz na 24h albo za każdym razem jak zginie).
Jak byś czegoś nie wiedział to pisz, ja zrobiłem permisje ty je tylko musisz skopiować i dodać żeby już funkcjonowały na serewerze i można było je przetestować, chyba możesz tyle zrobić synek Big Grin

Załączone pliki
.zip   Permisje Serwera Piwnica.zip (Rozmiar: 23.08 KB / Pobrań: 2)
[Obrazek: giphy.gif]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae    
Podzękowanie dane przez:
<