Witaj na CombatCraft

To miejsce, w którym zanurzysz się w niezwykłych przygodach w gronie ludzi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty!

Technik serwera minecraft

Poszukujemy technika do pomocy przy ustawianiu serwera minecraft, jeżeli jesteś zainteresowany więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

Szukamy ludzi do pomocy!

Chciałbyś zostać częścią wspólnoty CombatCraft? Zarejestruj się już teraz! :)

DISCORD

Chcesz się skontaktować szybko z nami, lub potrzebujesz kanału głosowego? Odwiedź nasz Discord TUTAJ

Serwer Minecraft - PIWNICA

Kup V.I.P i wspomóż nasz serwer :)

Ogloszenie #2

Lorem ipsum #2

Ogloszenie #3

Lorem ipsum #3

Ogloszenie #4

Lorem ipsum #4

This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Udało się uzbierać 0% Na opłacenie serwera MC ..
Opłacenie serwera MC na kolejny miesiąc (Pomoc jest opcjonalna, nikogo nie zmuszamy) :)

Postęp konfiguracji serwera PIWNICA
Witam.

W tym wątku chciałbym aby były przedstawiane postępy przy stawianiu/konfiguracji serwera MC "Combatcraft.pl - PIWNICA". Spokojnie nikt was nie będzie tu nadzorował i mówił wam ile macie zrobić. Jest to zrobione wyłącznie po to, żeby reszta ekipy, która zajmuje się konfiguracja wiedziała co zostało już zrobione. Myślę, że to pomoże w komunikacji, a to przekształci się w lepsze prosperowanie, dzięki czemu każdy będzie wiedział, za co się zabrać, lub w czym może pomoc.

Chcial bym aby to byłoo robione w takiej konfiguracji:

/ Przyklad /
Jestem w trakcie konfiguracji pluginu Permissions.

70%
/ Koniec przykładu /

Dzięki temu nie trzeba precyzować konkretnie co zostało nam do zrobione, tylko dzięki "Progress bar" wizualnie można oszacować ile zostało do ukończenia.

Stosujcie się do tego formularza:
Kod:
Jestem w trakcie konfiguracji pluginu {Tutaj Nazwa Pluginu lub innego skryptu}.

<label for="file">Ukończone zostało:</label>
<progress id="file" max="100" value="{Tutaj oszacowane procenty ukończenia}"> {70%} </progress>

Instrukcja:
- Pola do wpisania swoich wartości są oznaczone {}.
- Wpisując swoje wartości nie używaj {}.
- W miejscu gdzie pisze "{Tutaj oszacowane procenty ukończenia}" wpisujesz wartość procentową, !UWAGA! NIE UŻYWAJ ZNAKU % W TYM POLU.
- W miejscu gdzie pisze {70%} wpisujecie ta samą wartość, co w polu poprzednim, aczkolwiek TUTAJ JUŻ UŻYWACIE SYMBOLU %.
[Obrazek: giphy.gif]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae    
Podzękowanie dane przez:
Najlepiej wpiszcie poniżej swoje nicki z mc żebyśmy mogli dodać was do białej listy.
Zapewne chodzi też o ludzi którzy zajmą się budowaniem na spawnie różnych obiektów, ale to wcześniej trzeba dodać na serwer multiverse core na kilka map i zmienić/dodać tę mapę z wyciętym budynkiem na środku -Batu wiesz o co chodzi- jako mapę początkową.

[Obrazek: sygn.png] [Obrazek: pandag50.gif]

Podzękowanie dane przez:
Dodałem pare niezbędnych pluginów, dodałem plik z permisjami do permissionsEx także można już coś działać, podstawowe rangi są, można edytować dodawać permisje itd. Dodałem region na spawnie i pare flag np na nie spawnowanie się mobów i inne rzeczy.

Pozdrawiam Lolan

Podzękowanie dane przez:
Super Lolek! Dzięki wielkieSmile
[Obrazek: giphy.gif]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae    
Podzękowanie dane przez:
No to zostawiam swój nick ><
MJCorrionPL
Podzękowanie dane przez:
Dodana mapa surwiwalowa, zbudowałem na niej spawn i połączyłem portalem.
Na spawnie dodana flaga z wg także budować itd nie można w tym miejscu. Smile

Corrion dodany na whitelist.

Podzękowanie dane przez:
<