Witaj na CombatCraft

To miejsce, w którym zanurzysz się w niezwykłych przygodach w gronie ludzi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty!

Technik serwera minecraft

Poszukujemy technika do pomocy przy ustawianiu serwera minecraft, jeżeli jesteś zainteresowany więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

Szukamy ludzi do pomocy!

Chciałbyś zostać częścią wspólnoty CombatCraft? Zarejestruj się już teraz! :)

DISCORD

Chcesz się skontaktować szybko z nami, lub potrzebujesz kanału głosowego? Odwiedź nasz Discord TUTAJ

Serwer Minecraft - PIWNICA

Kup V.I.P i wspomóż nasz serwer :)

Ogloszenie #2

Lorem ipsum #2

Ogloszenie #3

Lorem ipsum #3

Ogloszenie #4

Lorem ipsum #4

This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Udało się uzbierać 0% Na opłacenie serwera MC ..
Opłacenie serwera MC na kolejny miesiąc (Pomoc jest opcjonalna, nikogo nie zmuszamy) :)

Hosting serwera MC
Jak wiecie doskonale jesteśmy w trakcie startowania z pierwszym serwerem MC. Myślę ze 1 serwer mc w naszej wspólnocie CombatCraft w zupełności wystarczy. Jako ze chciał bym się skupić też na tworzeniu serwerów innych platform, ale to dopiero gdy MC będzie w 100% ukończony i w miarę sam się utrzymywał.

Pewnie się zastanawiacie czego wam zawracam dupę tym postem Big Grin

Mianowicie dla tego dobrze by bylo, gdyby każdy z nas poszperał po internecie za dobrym stabilnym hostingiem gdzie można uzyskać dużo możliwości w dobrej cenie. Nim taniej tym oczywiście lepiej dla nas, bo możemy sobie na więcej pozwolić. Chciał bym na początek żeby cena miesięczna utrzymania serwera nie przekraczała 30 zł.

Moja propozycja to: >>>LINK DO OFERTY<<<

Liczba Graczy (Sloty): 1000

Ram: Bez limitu

SSD: 10GB

Pisać śmiało wasze propozycje, bo wiadomo co dwie głowy to nie jedna, a jak jest ich kilka to kosmos Cool
[Obrazek: giphy.gif]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae    
Podzękowanie dane przez:
https://www.enderchest.pl/offer/professional

To już kiedyś proponowałem.
Ponad 5gb ram pewnych, dyski ssd, limit graczy-  bez limitu, lokalizacja polska- warszawa, i wiele innych.

Niestety serwery są zapełnione i trzeba rezerwować i czekać na miejsce, żeby wykupić nowy.

[Obrazek: sygn.png] [Obrazek: pandag50.gif]

Podzękowanie dane przez:
To odpada, trzeba szukac dalej.
Podzękowanie dane przez:
A ten hosting? :/

https://craftserve.pl/#plans
Podzękowanie dane przez:
(07-10-2019:21:20)MJCorrionPL napisał(a): A ten hosting? :/

https://craftserve.pl/#plans

Bardzo dobry hosting, na pewno trzeba wziac go pod uwage Smile
Podzękowanie dane przez:
Zrób ankietę najlepszych.

Podzękowanie dane przez:
Z doświadczenia wiem, że najlepszy hosting pod jakikolwiek serwer do gry to kupno własnego vps. Tam masz pełną kontrolę nad wszystkim i nikt Ci nie narzuci własnych limitów napisanych małym druczkiem. Za 30zł miesięcznie nic dobrego nie znajdziesz. Osobiście polecam VPS Cloud od ovh. Miałem tam vps za 60zł na miesiąc. Pełna kontrola i jako, że to wszystko było w chmurze to był totalnie odseparowany od innych vpsów co sprawiało, że lagów praktycznie nie było. Parametry też spoko: 6GB RAM i 25 GB SSD co daje dobrą wydajność przy 75-125 slotach no i porządną mapę lub kilka. Korzystałem z hostingów mc i zawiodłem się niesamowicie bo praktycznie każdy poważniejszy problem może rozwiązać jedynie support który odpowiada co tydzień.. do kitu z taką zabawą.

PS. Poza tym hostingi oszczędzają na klientach i wyłączają serwery gdy nikt na nich nie gra a co za tym idzie nikt go nie widzi.
[Obrazek: mNAhLmd.gif]
Podzękowanie dane przez:
(07-10-2019:21:40)Maxus napisał(a): Z doświadczenia wiem, że najlepszy hosting pod jakikolwiek serwer do gry to kupno własnego vps. Tam masz pełną kontrolę nad wszystkim i nikt Ci nie narzuci własnych limitów napisanych małym druczkiem. Za 30zł miesięcznie nic dobrego nie znajdziesz. Osobiście polecam VPS Cloud od ovh. Miałem tam vps za 60zł na miesiąc. Pełna kontrola i jako, że to wszystko było w chmurze to był totalnie odseparowany od innych vpsów co sprawiało, że lagów praktycznie nie było. Parametry też spoko: 6GB RAM i 25 GB SSD co daje dobrą wydajność przy 75-125 slotach no i porządną mapę lub kilka. Korzystałem z hostingów mc i zawiodłem się niesamowicie bo praktycznie każdy poważniejszy problem może rozwiązać jedynie support który odpowiada co tydzień.. do kitu z taką zabawą.

PS. Poza tym hostingi oszczędzają na klientach i wyłączają serwery gdy nikt na nich nie gra a co za tym idzie nikt go nie widzi.

No masz racje i doskonale wiem o tym, tylko pytanie jest takie kto sie zajmie tym jako ze ja nigdy nie stawialem serwera minecraft na VPS. Wiec nie wiem czy bede pomocny...
Podzękowanie dane przez:
No tak jak wspomniałem mam w tym doświadczenie w stawianiu serwerów na vpsach. Także no tu nie ma problemu. A taka opcja byłaby serio najlepsza.
[Obrazek: mNAhLmd.gif]
Podzękowanie dane przez:
Weź pod uwagę czy nazbierasz 60zł na miech na serwer mc i wątpię żeby aż tak wydajny byłby ci potrzebny.

Podzękowanie dane przez:
<