Witaj na CombatCraft

To miejsce, w którym zanurzysz się w niezwykłych przygodach w gronie ludzi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty!

Technik Forum

Poszukujemy technika do pomocy przy budowie forum, jeżeli jesteś zainteresowany więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

Szukamy ludzi do pomocy!

Chciałbyś zostać częścią wspólnoty CombatCraft? Zarejestruj się już teraz! :)

DISCORD

Chcesz się skontaktować szybko z nami, lub potrzebujesz kanału głosowego? Odwiedź nasz Discord TUTAJ


Serwer Discord
Kliknij w to okienko aby się połączyć

VIP 90DNI

Strefa VIP

Ogloszenie #4

Lorem ipsum #4

This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Forum w fazie testów, wszelkie błędy proszę wysylać na PW Administracji. Dziękujemy!
Powitać
#1
Witam wszystkich wyjadaczy!

Napiszę trochę więcej o sobie bo czemu nie. Więc tak: Znany jestem pod nickami Maxus/Prinz/Sabishi lub pod kombinacją tych dwóch ostatnich. Mam ich tyle z różnych powodów. Niestety były one konieczne. Moje imię to Michał, z zawodu jestem Informatykiem i dalej brnę w tą branżę na studiach. Interesuję się wszelakiej maści programowaniem, projektowaniem grafiki różnego rodzaju, astronomią oraz kulturą japońską. 

Uwielbiam poznawać epickie opowiadania w formie gier, filmów, książek lub anime. Są one pewnym rodzajem paliwa w moim życiu.
Jeżeli chodzi o muzykę to słucham głównie metalcore, chilloutu i po trochę wszystkiego innego np. rapu lub nawet klasyki.

Jestem raczej z tych "cichych" co nie lubią się za bardzo udzielać ale w moim przypadku nie ma tragedii Tongue
Jeżeli ktoś potrzebowałby jakiejkolwiek pomocy, jeśli tylko będę mógł to jej udzielę lub podpowiem co robić.
Można mnie znaleźć głównie na: Steamie i Discordzie: prinz#9877 lub tu na forum.

No i to tyle ode mnie jeśli chodzi o przedstawienie się. Dzięki, że poświęciłeś chwilę, żeby to przeczytać  Sleepy

[Obrazek: Xsz5GEH.jpg]
#2
Witamy na pokładzie. Smile
Japonię też lubię i Batu także.
#3
Serwus, oby wincyj takich ludzi jak ty na naszym forum zagościło Smile

A do Japoni to musze z lolkiem poleciec bo babe tam będzie szukał hehe Big Grin
#4
Japonkę przygarnąłbym Big Grin
#5
(06-10-2019:22:14)Lolan napisał(a): Japonkę przygarnąłbym Big Grin
No ja myślę Big Grin
#6
Czesść